Seyhan

ADANA VE CİVARINDA YAŞAYAN DOSTLARA DAVET

55 TUTSAK İLE 55 FOTOĞRAFÇININ BULUŞTUĞU SERGİMİZ 25 ŞUBAT'TA ADANA'DA:

DIŞARIDAN İÇERİ – İÇERİDEN DIŞARI “FOTOĞRAF KÖPRÜSÜ”

25 Şubat 2016 – 03 Mart 2016

 

Daha önce Mersin, İstanbul ve Urfa'da açılan; 25 Şubat'ta da Seyhan Belediyesi'nin katkılarıyla Adana'da açılacak olan Sergimiz'e davetlisiniz.

Açılış: 25 Şubat 2016

Saat: 17.00 – 19.00

Adres: Seyhan Belediyesi - Yaşar Kemal Kültür Merkezi Fuaye Salonu

Tutsak yazar Fikret Karakoç'tan faks geldi

Candostum, bu güzel ve değerli projenize (Fotoğraf Köprüsü) ortak olmak gerçekten beni mutlu etti. Bu gibi aktivitelerinizde yürek kapımız her daim sonsuza kadar açıktır ha. Tıklamanız yeterli. Tıklamasan da olur:-) ben size gelirim. Emin ol mamoste; bu başlattığınız proje, yeni bir proje üzerinde derinleşmemi sağladı.

01.02.2016

Okay Hocam, Yürek Sıcaklığında Merhabalar;

Yüreğinin nadas bahçesinde emzirerek gönderdiğin gül ve umut kokulu selamlarınla birlikte her üç kartı da aldım. Teşekkürler.

Hasta Tutsak Mehmet Beşir Alto Hayatını Kaybetti

Adana Kürkçüler F Tipi Cezaevi’nde tutulan ve doktorların 10 aylık ömür biçtiği hasta tutsak Mehmet Beşir Alto, bu sabah tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

DİHA’nın aktardığı bilgiye göre, Kürkçüler F Tipi Cezaevi’nde tutuklu bulunan akciğer kanseri hastası olan adli tutsak Mehmet Beşir Alto, sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Doktorların yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 10 aylık ömrü kaldığına dair kendisine verdiği raporu geçtiğimiz hafta servis ettiğimiz Alto, tahliye edilmek yerine Adana Yeni Numune Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı.