25 Yıldır Hapiste olan A. Vahap Narin'den mektup var: "“İki küçük odamız var. Her odada 16-17’şer kişi kalıyoruz."

“İki küçük odamız var. Her odada 16-17’şer kişi kalıyoruz. Küçük bir pencereden de olsa dünyayı koklayıp bizlerin de bu dünyada olduğumuzu hissetmeye çalışıyoruz. Tabii TV'de tüm yalanlarına ve hakaretlerine rağmen olup biteni mecburen takip ediyoruz. “

A. Vahap Narin

***

Merhaba Sevgili arkadaşlar

Öncelikle uzun bir aradan sonra iyi olmanız umuduyla en içten duygularımla sizleri selamlar,  yaşam ve çalışmalarınızda  başarı ve mutluluklar diliyorum. Ayrıca Öykü'nün gözlerinden öpüyorum.

Can hevallar, nasılsınız, umarım sağlığınız ve her açıdan moraliniz yerindedir. Beni bizleri soracak olursanız tüm zorluklara rağmen iyi sayılırız. İki küçük odamız var. Her odada 16-17’şer kişi kalıyoruz. Küçük bir pencereden de olsa dünyayı koklayıp bizlerin de bu dünyada olduğumuzu hissetmeye çalışıyoruz. Tabii TV'de tüm yalanlarına ve hakaretlerine rağmen olup biteni mecburen takip ediyoruz. Yeni çıkan virüsten de haberdarız ☹ Kendinizi ondan korumaya özen gösterin, sizlere sakın bir şey olmasın.

Size ve  arkadaşlara çok selam ve sevgilerimi iletiyorum. Tüm arkadaşların da sizlere özel selamları var. Hepinize derin duygularla Selam saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.

16.03.2020

A. Vahap Narin

T Tipi Kapalı Cezaevi C/10

Ödemiş-İzmir

İlişkili İçerik