25 Yıldır Zindanda olan Felemez Erdem yazdı: Abdurrahman Kılıç rahatsızlandı hastaneye kaldırıldı. Kan kanseri olduğunu söylediler.

“Zindanla ilgili yazılacak çok şey var. Sağlık sorunları birçok arkadaşta var. Hastaneye gidip gelmesi gittikçe zorlaşıyor. Uzun açlık grevinden sonra birçok rahatsızlık kendini gösteriyor. En son bizim alanda da Abdurrahman Kılıç heval rahatsızlandı hastaneye kaldırıldı. Kan kanseri olduğunu söylediler.    “

FELEMEZ ERDEM

E TİPİ HAPİSHANE B 13

ELBİSTAN – K. MARAŞ

***

Merhaba Sevgili Adil hoca ...

Size ve şahsında tüm değerli ailenize, çevrenize selam ve saygılarımı gönderiyor, yeni yılı tüm insanlar için mutlu bir yıl olmasını diliyorum.

            Değerli Adil hoca, umarım her yönüyle sağlığın yerindedir. Bana göndermiş olduğun mektup ve güzel kartları bir süre önce almıştım. Zor Spas (Teşekkür ederim) ilginizden dolayı. Evrensel ve Cumhuriyet’te zindana ilişkin yazını okudum. En son Aynur Epli’nin size gönderdiği mektubu okudum yüreğine sağlık. Zindanla ilgili yazılacak çok şey var. Sağlık sorunları birçok arkadaşta var. Hastaneye gidip gelmesi gittikçe zorlaşıyor. Uzun açlık grevinden sonra birçok rahatsızlık kendini gösteriyor. En son bizim burada da Abdurrahman Kılıç heval rahatsızlandı hastaneye kaldırıldı. Kan kanseri olduğunu söylediler. Şuan Elazığ Fırat Hastanesinde tedavi görüyor. Bizim burada sayımız azdır. Uzun süredir buradayım. Yani anlayacağın 2005’ten beri buradayım. 28 yıldır içerideyim. Bu süre içinde bir kere olsun ayağımız toprağa temas yapmadı, hep beton. Bel ağrısı vs bir çok hastalık var. Ama güçlü bir irade ile ayaktayız, şikayetçi de değiliz.

            Hepimiz, hepinizi saygıyla selamlıyor, sağlıklı ve sevgi dolu bir yaşam diliyoruz. Güzel günlerde kalın.

                                                                                                                      Felemez

Not: Gemimiz özgürlüğe doğru yol almaktadır.