Bolu hapishanesinden Görülmüştür ve redfotoğraf gruplarına anlamlı bir teşekkür

Tarih: 
Perşembe, 19 Nisan, 2018

“En başta sana ve şahsında tüm görülmüştür ve 'redFotoğraf grubu' ekibine, bu projenin kalıcılığını sağlamak için maddi manevi desteklerini sunanlara, AFİŞ, grafik/tasarım ve baskı hazırlığını gerçekleştiren sevgili Atilla Atala'ya, Özcan Yaman’a, Yüksel Uygun'a, Kerim Eren'e, Sultan Güner'e, Tulin Şahin OKAY'a, Ali Aydın'a, tüm katılımcı tutsak yoldaşlara ve ve dediğimiz biçimiyle, Sesimize ses katan içeride, dışarıda herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz. Elinize, dilinize, yüreğinize, çabanıza ve emeğinize sağlık. Ve sonsuz teşekkür ve hürmetle.”

KENAN KARAASLAN

F Tipi Kapalı Cezaevi  C/7 86

Bolu

10.04.2018     Merhaba Adil Hewal; Rojbaş, Dembaş

            Öncelikle en içten duygularımla selam, sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz, yaşamın her alanında sağlık, esenlik, başarı ve mutlulukların devamını diliyorum. Can yoldaşımızı, hevalimizi sımsıkı kucaklıyor ve o direngen - güzel yüreğinden öpüyoruz. Şahsında en başta çok değerli OKAY ailemize, yoldaşlara ve dostlara çok özel selamlarımızı yolluyoruz.

            Nasılsın Sevgili hewalim? Umar ve dilerim ki her anlamda iyisindir, her şey yolunda gidiyordur. Beni bağışla! Epey bir zaman oldu sana sizlere yazmayalı. Biraz kol sorunu, ağrısı verdi ve kalem tutamayacak derecede -ki hala da devam ediyor- bir tutukluk ve aşırı bir ağrı verdi. Ama şimdi biraz daha iyiyim diyebilirim. Boyun Fıtığı, oradan kaynaklı bir durumdur herhalde...

            Sevgili hewalim, "İÇERİDEN DIŞARIYA FOTOĞRAF" kitabını aldım. Paşa İMREK arkadaş yollamış. Kendisine de yazdım ve teşekkürlerimizi kendisiyle önemle paylaştık.

            Gerçekten de çok güzel, harika ve nitelikli bir çalışma olmuş, çok beğendik. Ve böylesi güzel ve anlamlı bir çalışmayı ancak ve ancak siz değerli yoldaşlarımızın öncülüğünde ve 'redFotoğraF grubu' tarafından yapılabilir ve ortaya çıkarılabilinirdi. Bu proje çok değerli ve bir o kadar da anlamlılıklarla doludur. Çünkü içinde kendini adama, kendini katma ve hem de sonuna kadar emek verme vardır. Sizden başkası böylesi duyarlı ve böylesi hassas yaklaşabilir miydi, pek sanmıyorum. Dolayısıyla da sana can yoldaşımıza ve emeği geçenlere ne kadar teşekkürler etsek azdır. Sana, Adil OKAY yoldaşımıza, Görülmüştür grubuna minnettarız!.

            Hem sesimiz ve hem de soluğumuz oldunuz..  Daha doğrusu- siyasi tutsakların- sesi oldunuz. Hem duygularımızı, hem hislerimizi ve hem de duygularımızı dışarıya, -yediden yetmişe- hem halkımıza ve hem de halklarımıza taşıdınız ve bizleri bir çok kere böylesi anlamlı ve gerekli projeler sayesinde bir araya getirdiniz. Ve bunun emek boyutu, çaba ve katkı boyutu zaten projenin kendisinde gizlidir, anlatmaya gerek bile yoktur.

            En başta sana ve şahsında tüm görülmüştür ve 'redFotoğraf grubu' ekibine, bu projenin kalıcılığını sağlamak için maddi manevi desteklerini sunanlara, AFİŞ, grafik/tasarım ve baskı hazırlığını gerçekleştiren sevgili Atilla Atala'ya, Özcan Yaman’a, Yüksel Uygun'a, Kerim Eren'e, Sultan Güner'e, Tulin Şahin OKAY'a, Ali Aydın'a, tüm katılımcı tutsak yoldaşlara ve ve dediğimiz biçimiyle, Sesimize ses katan içeride, dışarıda herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz. Elinize, dilinize, yüreğinize, çabanıza ve emeğinize sağlık. Ve sonsuz teşekkür ve hürmetle. Kendine, kendinize çok ama çok iyi bakın. Kol ağrısından dolayı şimdilik ancak bu kadarını yazabildim. Umarım ilerde daha geniş yazışır ve sohbet ederiz. Bu umut ve dileklerimizle yeni projelerde ve devam eden değerli çalışmalarında üstün ve kesintisiz başarıların devamını diliyorum. Ve şahsında tüm herkese çok selam, sevgiler ve hürmetler. En kısa bir zaman diliminde buluşmak ve kucaklaşmak üzere hoş ve esenlikli kalın. Gelecek güzel günler bizimdir ve halklarımızındır. Güneşin sarı kanatlarında, can ile canan bir arada.

           

            D. Selam, sevgi ve saygılarımla.

                        Kenan KARAASLAN

            F Tipi Kapalı Cezaevi

            C7/86  BOLU