Görülmüştür Ekibi beni asistan olarak kabul eder mi acaba? Yerleri silerim, bulaşıkları yıkayıp çay –kahve servisi yaparım:)

“Bu arada ‘’Yargı Reformu‘’ndan bahsediliyor. Eğer gerçekleşirse ellerimizde çiçeklerle sizleri görmeye geleceğim. Görülmüştür Ekibi beni asistan olarak kabul eder mi acaba?  Yerleri silerim, bulaşıkları yıkayıp çay –kahve servisi yaparım:)  İçerde çamaşır yıkmaya alıştığım için çamaşırları da yıkarım:) Bakkala da giderim J”

MELİH GÜRLER  T TİPİ KAPALI HAPİSHANE  B-4   BEŞİKDÜZÜ -TRABZON

 

***

TRABZON ‘DAN

16.06.2019

Merhabalar

Öncelikle buradan kucak dolusu sevgi selamlarımı sunarken hepinizin iyi olmasını diliyorum. ‘’ DUVARLARI DELEN ÇİZGİLER ‘’ albüm – Kitap tarafıma ulaştı. Yani gerçekten çok mutlu oldum. Hepinize şükranlarımı sunuyorum.

            Gerek sergi çalışmalarınızda, gerekse kitap çalışmalarında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizin emeğine sağlık.

            Bu arada ‘’Yargı Reformu ‘’ndan bahsediliyor. Eğer gerçekleşirse ellerimizde çiçeklerle sizleri görmeye geleceğim. Görülmüştür Ekibi beni asistan olarak kabul eder mi acaba?  J Yerleri silerim, bulaşıkları yıkayıp çay –kahve servisi yaparım J  İçerde çamaşır yıkmaya alıştığım için çamaşırları da yıkarım J Bakkala da giderim J

            Şayet bir aksilik olmazsa yalnızı gelebileceğim. Disiplin cezamdan bekletebilirler. 9 ay sonra da gelebilirim. Yani bu yasa geçerse cezam kalmıyor. Sadece disiplin cezam kalıyor. Söylenene göre ifade ve düşünce suçları ‘nah Yargıtay yolu açılıyormuş. Öyle olursa dosyanın infazı durup Yargıtay ‘a giderek bu durumda tahliye olurum diye düşünüyorum.

            Böyle bir durumda sizleri bilgilendiririm. Kendinize çok iyi bakın. Hepinizi çok seviyorum.

 Yakında görüşmek dileğiyle.

Saygı ve sevgilerimle.

MELİH GÜRLER

T TİPİ KAPALI HAPİSHANE

B-4

BEŞİKDÜZÜ -TRABZON