Tutsak Yazar M.Garip Yaş Dergi Çıkartmamızı Bekliyor

“Aklımdayken bir şey sormak istiyorum . Meşale isimli bir dergi çıkıyormuş . İçeridekilerinin ürünlerini yayınlıyorlarmış . Görmedim bu dergiyi . Eğer biliyorsanız adresini gönderebilir misiniz ? Kendilerine yazıp dergiyi istemeyi düşünüyorum . Aslında ''Görülmüştür '' den de bir dergi çalışması bekliyordum uzun zamandır . Belki bir gün olur.”

Mehmet Garip yaş

F tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

A-6/18 Bolu

***

 

30.06.2019

Sevgili Adil Hoca , Merhaba;

                Her yönüyle iyi olmanı diliyorum .10 Mayıs 'ta kartını almıştım benden özgürlük temalı metinler istemiştin .

                Ekte 2 sayfada toplam 4 metin gönderiyorum.Son aylar epey gergin ve sorunlu geçiyordu ,  tahmin edersiniz . Bir de sürgün geldiğim için karmakarışık hale gelmiş düzenimizi de oturtmaya çalışıyorduk . Bir yandan bunlarla uğraşırken , bir yandan da artan sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kaldım.

                Bu sebeplerle fazla yoğunlaşma zamanı bulamasam da ,bu şartlarda istediğin konuda bazı dinlemeler yaptım .Sen  '' bir kaç ayın var . '' demiştin kartta , iki ay olmuş . Toplam da dört metin gönderiyorum , umarım işe yarar , kullanmak istediklerinizi kullanırsınız . Takdiri size bırakıyorum .

                Bu metinleri nasıl bir çalışma için düşünüyorsunuz ? Bir ara özgürlük temalı karikatürler istemiştiniz . Bağlantılı bir çalışma mı ?

                Aklımdayken bir şey sormak istiyorum . Meşale isimli bir dergi çıkıyormuş . İçeridekilerinin ürünlerini yayınlıyorlarmış . Görmedim bu dergiyi . Eğer biliyorsanız adresini gönderebilir misiniz ? Kendilerine yazıp dergiyi istemeyi düşünüyorum . Aslında ''Görülmüştür '' den de bir dergi çalışması bekliyordum uzun zamandır . Belki bir gün olur.

                Ben artık bitireyim .Ulaştığına dair bir haber verebilirseniz iyi olur .Kendinize iyi bakın . Soran ve düşünen tüm dostlara selam ve sevgilerimi gönderiyorum .

Selam ve Sevgilerimle

Mehmet

Mehmet Garip yaş

F tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

A-6/18 Bolu