Müebbetlik Tutsak Zeynep Avcı yolladığımız kitapları almış

Tarih: 
Pazartesi, 21 Ağustos, 2017

Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

Sincan/ANKARA

 

            Merhaba Adil Hoca,

            Dilerim iyisinizdir. Uzun zaman oldu, sizlerden yanıt alamayınca bir kez daha yazmak istedim, kısa da olsa. Bizde haberler bolca denir ya, öylesi bir dönemdeyiz aslında! İnadına iyi olmak için uğraşıyoruz.

            Size yazmamdaki sebep, bir süre önce ‘’Arkası Yarın’’ adlı kitabınız geldi; kimden, ne  zaman gönderildiğine dair bir bilgi (zarf vb.) olmayınca size yazayım dedim. Ayrıca Ümran Düşünsel ‘’Halname 2016 ve Ay Portakalı’’ adlı kitaplarını bu hafta aldım. Onun da kim tarafından gönderildiğine dair bir zarf çıkmayınca, aynı yayınevi (Ütopya) olunca size yazmak istedim, olur da ulaşma imkânınız olursa Ümran Hanım’a bir şekilde teşekkürlerimi iletirseniz çok sevinirim. Şu aralar iletişimde sıkıntılar yaşanıyor çünkü. Size daha sonra yeniden yazacağım. Tülin Abla’ya ve Öykü’ye de sevgiler, selamlar.

            Dediğim gibi size yazmıştım bir iki defa. İyi bakın kendinize; umutla, sevgiyle kalın, buradan sevgiler selamlar. Teşekkür ederim kitap için tekrardan.

Kucaklıyorum.

 

Zeynep

25.07.2017

***

Görülmüştür notu:

Mektuptan da anlaşıldığı gibi, Sincan Kadın Kapalı Hapishanesinden tutsaklar hem bizim yolladığımız kitapları hem de yazar Ümran Düşünsel'in kitaplarını almışlar. Ancak cezaevi idaresi zarfı yırtıp içindekini verince kimden geldiği anlaşılmamış. bu nedenle takipçilerimize önerimiz hem zarfa hem de yollayacağınız mektup veya kitaba da ad ve adresinizi yazınız.

İlişkili İçerik