Ümüş- Eylül editörü Hasan Şahingöz'den mektup var

Adil Abi,
Sevgi ile Kucaklıyorum.
24.06.2013 tarihinde gönderdiğin yazı ile Kartı ve 15 Temmuz'da gönderdiğin Süleyman Amca'nın şiirini (ve kısa mektubunu) aldım. 
Yine bir mektup cezam nedeni ile geç yazıyorum. Ü.E'ün e-dergi olması beni çok sevindirdi. Çok çok teşekkür ediyorum. Başta sana olmak üzere emeği geçen tüm dostlara... Ellerinize emeğinize sağlık.
Adil abi, ben sekizinci sayıyı 27 MAYIS sabahı dışarı göndermiştim. Bu nedenle Gezi ile ilgili yazın 8. sayıya yetişmedi. Bu nedenle yazını 9. sayıya koyacağım. Böyle bir yazıya da fazlasıyla ihtiyacım vardı. Bu yazı içinde ayrıca teşekkür ediyorum.
Abi, bir de bir bilgi vereyim. Yazında geçen bir alçak kelimesi var. Ben sana tamamen katılıyorum. Yalnız idare bu tür kelimelerin olduğu mektuplarımızı v.b. göndermiyor. 
Bu nedenle dergide Komisyona takılmasın diye o kelimeyi çıkaracağım. Bilgin olsun.
Süleyman Amca'nın şiirlerini sırası ile dergiye koyacağım. Süleyman amcanın şiirlerini fazlası ile seviyorum. Herkesin gerekirse yeniden yeniden okuması iyi olur.
Burada kanallar sınırlı (Penguen kanalı) olduğu için, ayrıntıları pek öğrenemedik. Ama basının verdiği sınırlı bilgiler bile olup biteni anlamamıza, kavramamıza yetti. Diyebilirim ki ben ülkemi gerçek anlamda İLK KEZ sevdim. Sağolsun Gezi.
Canım Öykü nasıl? Benimde bir yeğenim oldu. Adını Ümüş Ekin koyduk. Ekte bir resmini gönderiyorum. Öyküyü elma yanaklarından öpüyorum.

Sevgi ile kucaklıyorum sizi    
Sevgilerimle HASAN

Hasan ŞAHİNGÖZ
1 Nolu F Tipi Hapishane
CT55
TEKİRDAĞ