23 yıldır tutsak olan KASIM KARATAŞ'tan mektup var

“Burada (karabük hapishanesinde) posta hâlâ çok gecikmeli gidip-geliyor. Hele kitap v.b yayınlar olunca daha da gecikiyor. Bir de cevap yazarken bir hafta bekleme zorunluluğu eklenince, neredeyse iki ayı  buluyor. Yani cevaplar irademiz dışında gecikiyor.”

KASIM KARATAŞ

T TİPİ CEZAEVİ A-12

KARABÜK

Değerli dost,

Gönderdiğin dergileri ve “ben çıkana kadar büyüme e mi…” adlı kitabını aldım. Teşekkür ederken kitabı çok beğendim. Kısa sürede böylesine değerli bir eseri derleyip-toplayıp hazırlamak takdire şayandır. Bu vesileyle sizi bir kez daha tebrik ediyor, yeni ürünler beklediğimi belirterek çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.

Nasılsın değerli dost, umarım sağlığın yerindedir. Ben ve bizlerde iyi sayılırız. Sizlerle buluşabaileceğimiz özgür günleri iple çektiğimizi söyleyeyim. Umarız bu kez barışa yönelik adımlar yine oyalama ve aldatma zihniyeti üzerine kurgulanmamıştır. Şimdilik bizler de olacakları bekliyoruz. Burada (karabük hapishanesinde) posta hâlâ çok gecikmeli gidip-geliyor. Hele kitap v.b yayınlar olunca daha da gecikiyor. Bir de cevap yazarken bir hafta bekleme zorunluluğu eklenince, neredeyse iki ayı  buluyor. Yani cevaplar irademiz dışında gecikiyor.

Bitirirken size, tülin’e ve Öykücan’a en içten selam, saygı ve sevgilerimi iletiyor, özlemle kucaklıyorum.

Hoşça kalın. Sevgiyle kalın.

Kasım Karataş