Tarsus hapishanesinden Fatime Aktaş'tan gelen mektup ve resimler
24 Haziran.2024
Selam Adil Abim,
4 Haziran tarihli kart ve bir hafta önceden de kitapları aldım. Kitapları okudum çok beğendim, teşekkürler. İnsanı akışa geçiren sürükleyici üslubunuzla okurken keyif aldım ve tabii çok duygulandım. Duyguları farklı, etkileyici ve öğreticiydi.
Diger kitap, :Anıların yoldaşlığında muharrem usta." da etkileyiciydi.
Ben doğmadan benden evvel doğup yürüyenler, türlü türlü olay ve maceralar yaşayanlar. O eşsiz kahramanları okurken su gibi hava gibi insana geçiyor o duygular.