"Başta siz olmak üzere emeği geçen bütün güzel insanlara içten teşekkür etmek biz devrimci tutsaklar için bir sorumluktur."

" Arkadaşların her biri birbirinden güzel ve de anlamlı olan üretimlerinin bir kitapta toplanarak kalıcı olması ve geniş çevrelere ulaşmasına öncülük yapan başta siz olmak üzere emeği geçen bütün güzel insanlara içten teşekkür etmek biz devrimci tutsaklar için bir sorumluktur. İyi ki varsınız!"

RESUL KOCATÜRK F TİPİ CEZAEVİ B-10 HACILAR-KIRIKKALE

***

‘’Ey benim kızıl yıldızım. Bundan sonra da daha büyük bir kızıla boyanan kendi ışınlarıyla bütün dünyaya işçilerine özgürlük, eşitlik, kardeşlik saç. ‘’

M. Suphi

 

16.16.2019

                Sevgili Adil Hocam;

                Hemen her gün ikindi vakitlerine doğru bardaktan boşanırmışçasına yağan kırkikindi yağmurlarının serinletmesiyle biraz olsun nefes alabildiğimiz Bozkır hapishanesinde içtenlikle merhaba!

                Nasılsınız? Sağlığınız, sıhhatiniz iyidir umarım. ‘’OKAY Komünü ‘’ olarak her daim iyi olmanız dileklerimiz bakidir! Bizde olabildiğimizce iyiyiz. Özetle; günler, aylar, yıllar kendi mecralarında akıp gidiyor! Tabi bu akıp giden zaman hapislikten mi yoksa ömürden mi gidiyor orası biraz tartışmalı J

                Göndermiş olduğun kartı ve çizer arkadaşların eserlerinden oluşan ‘Duvarları Delen Çizgiler ‘ kitabını aldım. Çok teşekkür ediyorum.

                Arkadaşların her biri birbirinden güzel ve de anlamlı olan üretimlerinin bir kitapta toplanarak kalıcı olması ve geniş çevrelere ulaşmasına öncülük yapan başta siz olmak üzere emeği geçen bütün güzel insanlara içten teşekkür etmek biz devrimci tutsaklar için bir sorumluktur. İyi ki varsınız!

                Çizer arkadaşların önemli bir kısmı ile iletişimim oluyor ve yer yer çalışmalarımızdan birbirimizi haberdar ediyoruz. Fakat arkadaşların üretimlerini kitap düzleminde bir arada görmek bambaşka bir güzellik. Bir de sizin aracılığınızla her bir çizer arkadaşa başarı dileklerimizi ve selamlarımızı iletmiş olayım.

                                Özgür günlerde görüşmek üzere selam, sevgi ve başarı dileklerimi iletiyorum. Umutla, dirençle ve sağlıcakla kalın.

 

RESUL KOCATÜRK

F TİPİ CEZAEVİ

B-10

HACILAR-KIRIKKALE

İlişkili İçerik