Tutsak yazar Hasan Şahingöz'den mektup var: "Mahpus kitapları sergisi ilgi görüyormuş...Size bir kez daha, sonsuz takdirlerimi gönderiyorum.”

“Bizimkiler söyledi Mahpus Kitapları sergisi, iyi gidiyor, ilgi görüyormuş. Sevindim ve tabi, hepimiz adına, sana ve emeği geçen bütün arkadaşlara; bilginiz, beceriniz, emeğiniz, çabanız ve fedakarlığınız için çok, ama çok teşekkür ediyorum. Bir kez daha, sonsuz takdirlerimi gönderiyorum.”

6 Haziran 2022

Adil Abi,

Sevgi ve dostlukla kucaklıyorum.

Dilerim sağlığın, moralin yerindedir. Ben/bizler iyiyiz. Bir yaramazlık yok (Not: Bütün salgın tedbirleri kaldırıldı. Bizler de pandemi öncesi günlere yeniden-tamamen-döndük. Berbere bile çıkmaya başladık. İyi oldu. İki yıl boyunca karantina uygulamalarından sıkılıp bunalmıştık).

            Bizimkiler söyledi Mahpus Kitapları sergisi, iyi gidiyor, ilgi görüyormuş. Sevindim ve tabi, hepimiz adına, sana ve emeği geçen bütün arkadaşlara; bilginiz, beceriniz, emeğiniz, çabanız ve fedakarlığınız için çok, ama çok teşekkür ediyorum. Bir kez daha, sonsuz takdirlerimi gönderiyorum. Aklınız, bilginiz, beceriniz, emeğinizle, imkansız/akla bile gelmeyen işlerin, etkinliklerin nasıl başarılabileceğini gösteriyorsunuz.

            Serdar Koç’tan ‘Firari Yazılar’la ilgili güzel bir tanıtım yazısı geldi. Serdar’ın tanıtımı benimkimden daha iyi olmuş. Serdar’ın tanıtımını gelecek sayıya koyacağım.

            Bu arada, Firari Yazılar’ı komşulara göndermiştim; gitti, gelmedi. Mümkün olduğunca çok arkadaş okusun da, geri gelmesin önemli değil.

            Bir Berfin Bahar’la Ümüş Eylül’ü ekte gönderiyorum. Kendine çok iyi bakmanı diliyorum.

            Bütün arkadaşlara ayrı ayrı kucak dolusu selamlar, sevgiler.

            Gelecek mektupta görüşmek üzere,

Sevgilerimle,

 

Hasan Şahingöz

1 Nolu F Tipi Hapishane

TEKİRDAĞ

İlişkili İçerik