Bir adli suçlunun iyiye güzele doğru dönüşümü: "Çok eskiden bir 'Lümpendim.'”

“Sevgili ADİL OKAY’a en büyük teşekkürleri sunuyorum. Çok eskiden bir “Lümpendim.” Bana kültür ve sanatla iyiliği, dostluğu ve kardeşliği öğrettiği için hem kendisine hem de Görülmüştür ekibiyle birlikte Ümran DÜŞÜNSEL’e, Sibel ÖZBUDUN-Temel DEMİRER’e, Nilay BAYDAR’a, Zeynep GÜRLER’e, Melahat DENİZ’e, Ayşegül’e ve ismini şu an saymakla bitiremeyeceğim sayısız güzel insana tek tek sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bir tebessümle bir insanın nasıl değiştirildiğini öğrettiler.“

***

14/11/2021

IĞDIR’dan Merhabalar, Buradan hepinize sonsuz selamlarımı sunar ve sizlerin her daim iyi olmasını temenni ederim. Uzun zamandır yazamadığım için kusuruma bakmayın. Belimdeki ağrılar artınca doktora gittim. “Ameliyat” olmam gerektiğini söyledi. Spor yaparken düşmüştüm. “Platin” takılması gerekiyormuş. “Ameliyat” oldum, bir hafta hastanede yattıktan sonra tekrar hapishaneye döndüm. Fakat! Bir aydır yeni yeni kendime geldim. Masaya yeni oturabildim.

Geçen hafta Fransa’dan MOREAU ve GENEVE’den mektup aldım. ALMANYA Köln’de düzenlenen karikatür sergisinden fotoğraflar göndermişler. Çok mutlu oldum.

Bu serginin ilk temellerini atan Sevgili ADİL OKAY’a ve Görülmüştür ekibine, daha sonra yurt içindeki sergilerde emek ve çaba sarf edenlere ve son olarak yurt dışında MOREAU ve GENEVE ve WİLLİ ve BARBARA’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Özellikle WİLLİ ve BARBARA’ya özel olarak bir teşekkürüm olacak çünkü iletişimin sınırları tanımadığını bana öğrettikleri için kendilerine çok ama çok teşekkür ediyorum.

Her şeyden önce en önemlisi Sevgili ADİL OKAY’a en büyük teşekkürleri sunuyorum. Çok eskiden bir “Lümpendim.” Bana kültür ve sanatla iyiliği, dostluğu ve kardeşliği öğrettiği için hem kendisine hem de Görülmüştür ekibiyle birlikte Ümran DÜŞÜNSEL’e, Sibel ÖZBUDUN-Temel DEMİRER’e, Nilay BAYDAR’a, Zeynep GÜRLER’e, Melahat DENİZ’e, Ayşegül’e ve ismini şuan saymakla bitiremeyeceğim sayısız güzel insana tek tek sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir tebessümle bir insanın nasıl değiştirildiğini öğrettiler. Şimdilik yazacaklarım bunlardan ibaret. Kendinize çok iyi bakın. Hepinizin varlığını bilmek çok sevindirici. Esenlikle kalın…

Saygı ve sevgilerimle,

Melih GÜRLER S Tipi Hapishane B-Tekli 53 IĞDIR

Karikatür: Melih Gürler

İlişkili İçerik