" “Firari Yazılar” adlı kitabı kimi cezaevleri verirken kimisi vermiyor. ."

 

Merhaba

            Fotoğraf kartınızı aldım. Umarım iyisinizdir ve Firari Yazılar adlı kitabınıza ilgi çoktur.

            “Firari Yazılar” adlı kitabı kimi cezaevleri verirken kimisi vermiyor. Anlayacağınız keyfi bir durum söz konusu olan. Mecliste soru önergeleri havada uçuşuyor lakin çözüm üretmede yol alınamıyor ne yazık ki. Godot’u bekler gibi “Gelecek olanı bekliyoruz” Umarım hayal kırıklığı olmaz bizim için.

            Umarım şimdiye S. Keskin ve A. Kılıç arkadaşlar mektubumu almışlardır. Şayet alamamışlarsa demek ki postacı görevini yapmamış. T.M vb. yollamak lazım ama onlar da ateş pahası olmuş. Eğer mektubumu almamışlarsa size yollasam olur mu? Çünkü sizin P.K. olduğundan kaybolma ihtimali olmaz. Her iki arkadaşa en içten duygularla selamlarımı yolluyorum.

            Abi, yaptığım çizimleri çoğunlukla eve yolluyorum ve size yollamalarını söylüyorum umarım geliyordur. Burada artık fotokopi çekmek yasak olduğundan bu şekilde çözüm buldum.

            Ekte bir kitap tanıtımı yazım var. Bilemiyorum internet sitenizde bu tür yazılara yer veriyor musunuz? GÜNEY dergisine de yollayacağım daha sonra. Bu konuda beni bilgilendirirseniz iyi olur.

Kendinize iyi bakmanız dileğiyle.

Selam ve Sevgiler

Ömer Raman ÖZDURAK

F Tipi Hapishane

BOLU

 

İlişkili İçerik