Tutsak Karikatürist Melih Gürler'den adres değişikliği bildirimi ve bir rica

19.04.2021

Iğdır’dan

Merhabalar;

            Buradan hepinizi kucak dolusu saygı ve sevgilerimle selamlıyor ve yüreğimin sıcaklığıyla kucaklıyorum. Öncelikle gönderdiğiniz sıcacık mektubunuzu aldım. Pullar için de teşekkür ederim. Lakin! Bundan sonra bütün hapishanelerde mektuplarla gönderilen pullar yasaklandı. “YASAK”

            Bu yüzden göndermemenizi diliyorum. Adresimde yeniden değişiklik olduğu için: Sizlere yeni adresimi bildiriyorum. www.gorulmustur.org Görülmüştür ekibinin öncülüğünde “DUVARLARI DELEN ÇİZGİLER” karikatür sergisinin Almanya Köln’de düzenleneceğini duydum.

            MOREAU GENENEVE tarafından Köln’den gönderilen mektup sayesinde öğrenmiş bulunuyorum. Kendilerine de sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin aracılığıyla böyle bir sergide yer almaktan da ayrıca gurur duyuyorum.

            Tekrardan hepinize kucak dolusu saygı ve sevgilerimi sunarken hepinizi dostlukla kucaklıyorum. Unutmadan bir de ressamların çalıştığı maket modeller bulunuyor. Ahşaptan yapılma, ona çok ihtiyaç duyuyorum. Buralarda dış kantin aracılığıyla bulamıyoruz gönderme imkanınız olursa çok sevinirim.

            Hepiniz kendinize çok iyi bakın. Esenlikle kalın…

            Saygı ve sevgilerimle

Melih

Yeni Adresim:

Iğdır S Tipi Hapishane

B Blok Tekli 53

IĞDIR

İlişkili İçerik