Hasta Tutsak Mehdi Boz'dan Mektup Var

30.08.2022

Merhaba

Değerli Adil Hoca,

               Her anlamda iyi olmanı, iyi olmanızı dileyerek sana ve tüm Aileye kucak dolusu selam ve sevgilerimizi gönderiyorum.

               Epey oldu size mektup yazmıştım elinize geçip geçmediğini bilemiyorum, büyük ihtimalle geçmiştir, pardon en son sana yazmış olduğum kart. Bizler de her şeye rağmen, iyi olmaya çalışıyoruz. Mevcut zor koşullar altında olsak da umudu, inancı büyüterek yaşamı daha da anlamlı kılmaya çalışıyoruz. Umudunu, inancını yitirenlerden olmadık ve olmayacağız, bizleri bugünlere taşıyan da umuttur, inançtır ve uğrunda mücadele ettiğimiz değerlerdir.

               Sağlık sorunlarım devam ediyor. 17 Ağustos’ta idrardaki kanamayla ilgili kolonoskopiye gittim parça aldılar daha sonucu çıkmadı diyorlar. Sağlık, sorunlarla ilgili kontrole gidip geliyorum, okuyoruz, yazıyoruz böylece de zaman da akıp gidiyor. Arkadaşların da selamları var, birkaç gün önce burada İbrahim Yıldırım isminde bir amca merdivenlerden düşmüş, hastaneye götürülürken yaşamını yitirmiş, birkaç ayı kalmıştı oysa kendisine bir yıllık denetimli serbestlik verilseydi bugün yaşayacaktı, Dersimliydi, zaten birçok ağır sağlık sorunları da vardı.

               Değerli Adil hoca senden bir ricam olacak burada bir arkadaş biraz şiirleri var kaç defadır bana diyor, şiirleri bi elden geçir, ben de ona dedim şiirden pek anlamam, şiirlerini sana gönderse ona yardımcı olup şiirlerini elden geçirme durumun olabilir mi, bu konuda ona yardımcı olabilirsen sevinirim.

               Evet, Adil Hoca şimdilik kısaca belirteceklerim bunlar, herkese bolca selam ve sevgiler. Mektup eline geçtiğinde kısaca bilgilendirirsen sevinirim, kendinize iyi bakınız, esen kalın. Selamlar.

Mehdi BOZ

1 Nolu Yüksek Güvenlikli Hapishane C-56

ELAZIĞ

İlişkili İçerik