Basında işkence gördüğüne dair haberler çıkan Mehdi Boz'dan faks aldık

“Geçenlerde dilekçelerimi geri getirip verdiler. Bende almadım elimi mazgalın arasına sıkıştırdılar elim hem şişti hem de hafif kesildi. Sağlığımda pekiyi değil her şeye rağmen moralimi iyi tutuyorum. Böbreklerimdeki protein kaçağından Dolayı beslenme diyeti almam gerekir. Dört ay oldu hala diyeti alamadım, kısaca durumlar böyle.”

Mehdi Boz. 1  NO’LU YÜKSEK GÜVENLİKLİ C.İ.K   ELAZIĞ

15.08.2018

Merhaba Adil Hoca;

                Öncelikle seni ve sizleri tüm coşkumla selamlıyor kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum. Mektubunu geçen gün aldım iyi olmalarınıza da sevindim. Günlüğünü beğendim güzel bir yazı eline, yüreğine sağlık. Ben Kayseri ‘deyken aynı günlüğü bana göndermiştiniz buraya geldiğimde cevabımı 25.08.2018 tarihinde yazdım, umarım eline ulaşmıştır. Ulaşıp ulaşmadığına dair yazarsanız sevinirim.

Buraya geldiğimden beri hala tekli hücrede tek tutuluyorum. Üç kişi kalan arkadaşlarımın yanına vermeleri için tüm girişimlerime rağmen hala beni üç kişi kalanların yanına vermediler, keyfiyetçilik diz boyu bir sürü sorunla karşı karşıyayız. Dilekçelerimde hapishane yazdığımdan dolayı aylardır dilekçelerim alınmıyor. Bununla ilgili dahi sorun yaşıyorum. Geçenlerde dilekçelerimi geri getirip verdiler. Bende almadım elimi mazgalın arasına sıkıştırdılar elim hem şişti hem de hafif kesildi. Sağlığımda pekiyi değil her şeye rağmen moralimi iyi tutuyorum. Böbreklerimdeki protein kaçağından Dolayı beslenme diyeti almam gerekir. Dört ay oldu hala diyeti alamadım, kısaca durumlar böyle. Tülin Abla, Öykü ve tüm tanıdıklara selam söyle. Kendine çok iyi bak.

Esen kalın. Selamlar

MEHDİ BOZ

İlişkili İçerik