“Özgürlüğün Sesi adlı kitabınız verilmedi. İnfaz hakimliğine baş vurdum sonuç red! Ben de ağır cezaya başvurdum. "

“Özgürlüğün Sesi adlı kitabınız verilmedi. Bunun için infaz hakimliğine baş vursam da, sonuç tahmin edeceğin gibi red! Ben de ağır cezaya başvurdum. Ordan anayasaya kadar götüreceğim. Tabi, o vakte kadar anayasa mahkemesi diye bir kurum kalırsa tabii.” FERHAN MORDENİZ. T TİPİ KAPALI CEZAEVİ A-2. MENEMEN/İZMİR

Sevgili Adil Dost,

Özlem ve sevgiyle Merhaba

            Yeni bir yılın ilk günlerinde değerli Dostuma yazmanın sevinciyle selamlıyor, şahsında tüm aile fertlerine sonsuz sevgilerimi yolluyorum.

            Korona Günlükleri kitabı ulaştı elime… Güzel ve bir o kadarda anlamlı bir çalışma çıkmış ortaya. Bu vesileyle emeğine ve diğer arkadaşların emeklerine sağlık diyorum.

            Özgürlüğün Sesi adlı kitabınız verilmedi. Bunun için infaz hakimliğine baş vursam da, sonuç tahmin edeceğin gibi red! Ben de ağır cezaya başvurdum. Ordan anayasaya kadar götüreceğim. Tabi, o vakte kadar anayasa mahkemesi diye bir kurum kalırsa tabii.

            Bunun dışında içerde değişen pek bir şey yok sevgili Dost. Yeni bir yıla girdik lakin mevcut zihniyetin sorunları derinleştirmekten başka bir gayesi gözükmüyor maalesef. Bu da, daha ağır sorunlara davetiye anlamına geliyor kuşkusuz. Bunun farkında olarak manevi direniş perspektifiyle iyi kalmaya devam ediyoruz.

            Bitirirken tüm aileye ve dostlara en içten duygularla

Sonsuz sevgilerimi yolluyorum

FERHAN MORDENİZ

T TİPİ KAPALI CEZAEVİ A-2

 MENEMEN/İZMİR

İlişkili İçerik