“Savrulup gidiyor ömür dediğin.”

21.06.2021

Merhaba,

                Adil Abi, öncelikle selam ve sevgilerimi yolluyorum. Umarım iyisin, iyisiniz. Biz iyi sayılırız. Hayat akıp gidiyor. Geçenlerde GÖRÜLMÜŞTÜR’e, GÖRÜŞECEĞİZ diye kardeş bir platform gelmiş. Arkadaşlara yazmışlardı. Sevindim buna. İçeride üretilen eserlerin tanıtımını yapacaklarmış. Mapusun sesini dışarı taşımasına dair verdiğiniz emekten dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Böylesi yoğun ve anlamlı çalışmalar mutluluk veriyor.

                Buralarda yeni bir şey yok. Hayat akıp gidiyor. Hasret Gültekin’in kadife sesiyle söylediği gibi “Savrulup gidiyor ömür dediğin.” Açık görüşler henüz ufukta gözükmüyor. Ne zaman başlar belli değil. Aşılama dışarıda hızlı ilerlese de son günlerde, burada henüz belirgin bir şey yok. Daha aşılanmadık. Yaş grupları otuza kadar indi. Yine son yargı paketiyle elektronik mektup, görüntülü görüşme gibi, pek yabancısı olduğumuz teknolojiler içeri girecek. Ne zaman pratikleşir belli değil ama bu yerlerde basbayağı bir değişim olacak.

                Neyse fazla uzatmayacağım. Bitirirken tekrardan selam ve sevgilerimi sunuyor, tüm çalışmalarınızda başarılar ve esenlikler diliyorum. Ayrıca Adil abi, yaptığınız, yapacağınız çalışma ve projelerde yapabileceğim yani üstesinden gelebileceğim bir şey olursa haber vermen yeterli.

Serdar KOÇ

E-Tipi Cezaevi C/7

Elbistan/K.MARAŞ

İlişkili İçerik