"Şu anda hücredeyim. 10 adet kitap kotası dışında defter-yazı, dergi vb. yazınsal materyallerimi hala vermediler..."

“Ağustosta Şakran T4’e getirildim. “Yabancıların” burada tutulma programı çerçevesinde. Şu anda hücredeyim. 10 adet kitap kotası dışında defter-yazı, dergi vb. yazınsal materyallerimi hala vermediler-vermeyecekler anlaşılan. “

Bêhrûz ŞÛCAYÎ 4 No.lu T Tipi Kapalı C.İ.K. A-Üst-Tek-4 Y. Şakran/Aliağa/İZMİR

23.12.2021

Sevgili Adil Hocam, merhaba Kucak dolusu sıcak sevgi, selam ve saygılarımı yoluyorum. Yeni bir yıla girerken geride bıraktığımız yıl ne yazık ki umut ve hayallerimizin gerçekleşmediği ve yarıda kalan bir yıl oldu. Acı ve gözyaşı, zorluk ve fakirlikle geçse dahi, ama mücadele ve direniş dolu, inanç ve fedakarlıkla dolu bir yıl oldu.

Bu duygularla yeni bir yıla girerken daha bir umutlu ve inançlı, daha bir heyecanla karşılamaya koyuluyoruz. Emeğin ve özgürlüklerin, demokrasi ve barışın hayat bulduğu bir yıl olacağına umut, heyecan ve inancımız her zamankinden daha fazladır. Bu kutsal ve güzel değerlere, inananlara ve sahiplenenlere emek ve uğraşlarına saygı ve minnet duyar, bu güzel duygularla başta senin, değerli ailenin tek tek üyeleri ve tüm arkadaş ve dostların yeni yılınızı kutluyor, çalışma ve mücadelenizde nice büyük ve güzel başarı ve mutluluklar dilerim.

Ağustosta Şakran T4’e getirildim. “Yabancıların” burada tutulma programı çerçevesinde. Şu anda hücredeyim. 10 adet kitap kotası dışında defter-yazı, dergi vb. yazınsal materyallerimi hala vermediler-vermeyecekler anlaşılan. Adres defterimi bile vermediler. Bakalım bir dahaki sefer olacak mı?

Burası özel ve özgün bir yer biraz, taahhütlü dışında diğer posta türleri işlemiyor. Görüşmek dileği ve inancıyla, hoşça kalın, sağlıcakla kalın.

Bêhrûz ŞÛCAYÎ 4 No.lu T Tipi Kapalı C.İ.K. A-Üst-Tek-4 Y. Şakran/Aliağa/İZMİR

İlişkili İçerik