Tutsak karikatürist Melih Gürler'in sevinci... mutluluğu...

"Şu an öyleyim ki! Duvarları aşıp terliklerimi falan fırlatıp yalın ayak koşup herkese sarılıp yoldaki; bütün canlılara teşekkür edesim var. Şu dönemlerde özellikle şu kasvetli zamanlarda, insanın insanı katlettiği günlerde, 3. sayfa haberlerinin dolup taştığı bir yerde iyi insanları görmenin, duymanın, varlığını bilmenin sevincini anlatmak bile imkansız geliyor. "

MELİH GÜRLER

S Tipi Cezaevi B Tekli 53 / IĞDIR  

***

05.07.2021

Merhabalar;

            Bu hafta hem mektubunuzu, hem de kolinizi (çizim yapmamda yardımcı olacak tahta model)  aldım. Bu mutluluğu tarif edecek olursam Bayram çocukları gibiydim. Hani çocukken koltuğun üzerinde zıp! zıp! zıplayasım geldi oley! nidalarıyla.

            Ayşegül arkadaşa kocaman selamlar gönderiyorum. Sonsuz teşekkürlerimi sunarım kendisine. Dışarıdaki insanlar böyle bir durumda belki bu kadar tepki vermeyebilir, fakat! Burada durum böyle değil. Küçükken bayramlığınız alındığında gece boyu uyku girmez gözünüze. Bir an önce sabah olsun ve o bayramlıkları giyebilme heyecanı oluşur yüreğimizde. Öyle bir duyguydu.

            Gece boyu uyku girmedi gözüme sevinçten. Tekrar tekrar Ayşegül arkadaşa çok ama çok teşekkür ediyorum. Kendisine, ayrıca Sayın Adil Okay’a ve Zeynep arkadaşa da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Zeyno’ya ayrıca teşekkürlerim var dostluğunu Asla ve Asla unutmayacağım. Görülmüştür ekibine Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

            Şu an öyleyim ki! Duvarları aşıp terliklerimi falan fırlatıp yalın ayak koşup herkese sarılıp yoldaki; bütün canlılara teşekkür edesim var. Şu dönemlerde özellikle şu kasvetli zamanlarda, insanın insanı katlettiği günlerde, 3. sayfa haberlerinin dolup taştığı bir yerde iyi insanları görmenin, duymanın, varlığını bilmenin sevincini anlatmak bile imkansız geliyor. Kendinize çok iyi bakın.

            Hepinizi çok seviyorum…

Saygı ve Sevgilerimle

Melih GÜRLER

S Tipi Cezaevi B Tekli 53

IĞDIR  

İlişkili İçerik