Tutsak ressam 68 hareketiyle ilgili kitap istiyor

"68 kuşağını anlatan kitaplara ihtiyacımız var. Mutlaka gönder anlamında belirtmiyorum zira yük olmak istemem."

HÜSEYİN YILDIRIM F TİPİ CEZAEVİ B1-5-50 BOLU

***

Merhaba Adil Arkadaş;
 

Öncelikle selam ve sevgilerimi iletiyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Her açıdan yoğunluklu olduğun yansıyor. Sana karikatürleri gönderdikten sonra ilk cevabın Güney dergisi, konuşan fotoğraflar ve Ahmet Ada ‘nın ‘’Taçın Sesi ‘’ şiir kitabı oldu. İçinde yazılı bir şeyler aradım bulamadım. Sonra 21 Ocak ‘ta postalanmış kartın geldi.

Kartta bana mektup yazdığını ve karikatürleri aldığına dair cevap yolladığını yazıyorsun maalesef bahsettiğin mektubu almadım, yani bana ulaşmadı!

Altta da not düşmüşsün ‘’Ayrı bir paketle dergi yolluyorum! Demişsin. Şayet bahsettiğin yukarıda elime geçen dergi ve diğer iki çalışmaysa aldım .Teşekküllerimi iletiyorum .Bunlardan ayrı göndermişsen almadım .Güney sayısı Ekim , Kasım , Aralık 18 ‘dır. İçerik 68‘dır .Ben ayrıca 68 kuşağını ek alan bir çalışma yürütürüm .Bu açıdan iyi oldu . 68 kuşağını anlatan kitaplara ihtiyacımız var .Mutlaka gönder anlamında belirtmiyorum zira yük olmak istemem .Sadece bilmen açısından belirtiyorum .Örneğin M.Belli ‘nin Anılarını istedik yeni basımı yokmuş .Sevim Belli ‘nin anılarını bulduk onları okuduk . Sonra ortak çektiğimiz bir fotoğrafı gönderiyorum. (...) selamlar saygılar

HÜSEYİN YILDIRIM

F TİPİ CEZAEVİ

B1-5-50

BOLU