Tutsak yazar Fikret Karakoç'tan faks geldi

Candostum, bu güzel ve değerli projenize (Fotoğraf Köprüsü) ortak olmak gerçekten beni mutlu etti. Bu gibi aktivitelerinizde yürek kapımız her daim sonsuza kadar açıktır ha. Tıklamanız yeterli. Tıklamasan da olur:-) ben size gelirim. Emin ol mamoste; bu başlattığınız proje, yeni bir proje üzerinde derinleşmemi sağladı.

01.02.2016

Okay Hocam, Yürek Sıcaklığında Merhabalar;

Yüreğinin nadas bahçesinde emzirerek gönderdiğin gül ve umut kokulu selamlarınla birlikte her üç kartı da aldım. Teşekkürler.

Hakikaten İstanbul, Urfa, Adana, Seyhan gibi önemli merkezlere ve kentlere seslerimizi taşımanız; tutsak dayanışmasında çoğalmasını görmek, müthiş bir özgürlük hissi ve heyecanı veriyor insana.

İnsanın da paylaşıldığını bilmesi kadar, değerli bir şey olmasa gerek. Bu güzel ve anlamlı projeye öncülük etmeniz nedeniyle bir kez daha sizlere müteşekkirim...

Candostum, bu güzel ve değerli projenize ortak olmak gerçekten beni mutlu etti. Bu gibi aktivitelerinizde yürek kapımız her daim sonsuza kadar açıktır ha. Tıklamanız yeterli. Tıklamasan da olur:-) ben size gelirim. Emin ol mamoste; bu başlattığınız proje, yeni bir proje üzerinde derinleşmemi sağladı.

2015 Nisan tarihinde Lig Yayınları’nda çıkan yeni şiir kitabımdan sonra, projenizden ilham alarak “resim okuma” ya da resimlerin dilinde bir şiir kitabı yazmayı düşünüyorum. Ancak özgün ve çarpıcı resim vs.şeylere ihtiyaç duymaktayım. Yayınlanacak olan kitabımın amacı projenize katkı temelinde olacak. Her resim sahibinin ismi projenizdeki gibi yer alacak. Bu konuda bana bir yardımcı olursan sevinirim.

Sen (siz) fotoğraf gönder, ben bolca şiir yazarım. Bu arada sergi kitapçığı bana daha ulaşmadı, bekliyorum mamostem. Bir de Ütopya Yayınları’ndan çıkan “Eylül Kokusu” şiir kitabını okuyorum şu an.

Yaşam ve şiir tadında kal.

Selam ve Saygılarımla...

Fikret KARAKOÇ

T Tipi Cezaevi A-22

DÜZCE

İlişkili İçerik